Fit met Team NL

De sporters van TeamNL laten je zien hoe je met beperkte mogelijkheden toch kunt trainen. Fit met TeamNL!

Blijf lekker bewegen, gewoon thuis. Iedere ‘school’-dag ontmoet je een olympische sporter en ontdek je een nieuwe sport! Doe je ook mee?

Je zit toch niet de hele dag stil hè? Juist nu moet je lekker blijven bewegen! Want, wist je dat bewegen goed is voor je hersenen? Die krijgen dan meer zuurstof en dat is goed voor je concentratie. Na het bewegen kun je weer fris en fruitig aan je schooltaken werken. Dus waar wacht je nog op? Voeten van die vloer met fit met TeamNL kids!

Samen met Squla en een heleboel topsporters hebben wij Fit met TeamNL kids gemaakt. De komende tijd kun jij allemaal verschillende sporten gaan ontdekken, gewoon in de huiskamer! Gaaf hé?!! Iedere ‘school’-dag ontmoet je een Olympische sporter. Natuurlijk dagen we je uit om elke dag een beetje beter te worden net zoals de Olympische sporters dat proberen. Doe je mee met de challenges? Wie weet ben jíj over een tijdje wel de beste!

Ben je er klaar voor? Starten maar! #FitMetTeamNL