
Urban Mix Vleuterweide
De Urban Mix crew heeft op 3 maart van 12:30 tot 15:45 uur weer allerlei activiteiten in Vleuterweide voor kinderen en jongeren tussen de 7 en 14 jaar. Je kan meedoen met verschillende sporten, spelactiviteiten en workshops. Aanmelden is op de dag zelf en deelname is gratis.
Deze voorjaarsvakantie hoef je dus niet stil te zitten bij Urban Mix. Dit keer kunnen kinderen en jongeren zich buiten uitleven op de spannende pumptrack. Binnen in de Weide Wereld vind je voor elk wat wils met verschillende activiteiten als handbal, Archery tag, een wol workshop en een Button art workshop. Deze activiteiten worden georganiseerd door De Brede School Vleuterweide, DOCK Utrecht, SportUtrecht, Stichting JoU, SUB, Cultuur19, KLUB19, DURF, ook de Kraijeck Foundation en de Jumbo zijn trotse partners.
We zien je op donderdag 3 maart!
Programma:
12.30-13.00 uur Inschrijven voor de activiteiten
13.00-13.45 uur eerste ronde activiteiten: Button Art, Bootcamp, Archery tag, Handbal & Pumptrack
14.00-14.45 uur tweede ronde activiteiten: Wol workshop, Button Art, Bootcamp, Archery Tag, Handbal & Pumptrack
15.00-15.45 uur derde ronde activiteiten: Wol workshop, Button Art, Bootcamp, Archery Tag, Handbal & Pumptrack
Waar is het?: In en rondom het gebouw Weide Wereld (Adres: Teunisbloemlaan 50, 3452 CA Utrecht)
Hoe kan je inschrijven? : Inschrijven kan op de dag zelf bij Weide Wereld vanaf 12.30 uur (aan de zijde van het kunstgrasveld)
Kosten: Alle activiteiten zijn GRATIS
Klik hier om alle workshops en tijden te zien van donderdag 3 maart 2022
Bij slecht weer worden de activiteiten zoveel mogelijk verplaatst naar de gymzaal en andere zalen in Weide Wereld