Trainen voor de Ladiesrun Utrecht

Start in april met 10 weken trainingscursus en ga goed voorbereid naar de Ladiesrun Utrecht. Zowel beginners als gevorderde loopsters zijn welkom bij de hardloopcursussen. Na de cursus ben je in staat om 5, 7,5 of 10 km achter elkaar hard te lopen en weet je veel meer over looptechniek, hartslag en verantwoorde trainingsopbouw.

Cursusinformatie

De cursussen vinden plaats op 20 april, 27 april, 4 mei, 11 mei, 18 mei, 25 mei, 1 juni, 8 juni, 15 juni en 22 juni. Er wordt gestart om 20.00 uur.

De trainingen zijn op woensdag. Mocht je een keer verhinderd zijn, dan is meelopen op maandagavond of zaterdagmorgen ook mogelijk. We starten vanuit de hardloopspeciaalzaak Runnersworld Utrecht (stadion Galgenwaard). De trainingen vinden plaats in het nabijgelegen park of in Amelisweerd.

Tarief

Cursus 10 weken € 55,00

De cursus in inclusief:
  • 10 weken training
  • hardloopschema’s
  • kortingsbon Runnersworld Utrecht t.w.v. € 17,50
  • helpdesk voor persoonlijk advies
Aanmelden

Wil jij trainen voor de Ladiesrun Utrecht? Aanmelden voor de training kan tot 15 april.

Meer informatie?

Stuur een e-mail aan info@hardloopcentrumaartstigter.nl of bel met 088-7866464.